Keresés

Részletes keresés

Sopánka Creative Commons License 2003-09-08 08:39:19 104
már úgy értem, biztos nem nekem jutott eszembe ELŐSZÖR. bocs. :)
A hozzászólás:
Sopánka Creative Commons License 2003-09-08 08:37:26 103
Hülye ötletem támadt. Biztos nem nekem jutott eszembe, de gondoltam megkérdezem.

Láttatok-e már háromrétegű ablakot? (gondolom 4-16-4-16-4)
Vagy kipróbálták a gyártók, és úgy ítélték meg, hogy nem éri meg? Hiszen ha a falazat k-ja 0.5 vagy még kevesebb (0.4 könnyen elérhető), a kétrétegű ablaké meg 1.1-1.3 körül, akkor az ablakokon/ajtókon még jelentőset lehet javítani hőszigetelési szempontból. Ők a szűk keresztmetszet! Szóval: mit tudtok erről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!