Keresés

Részletes keresés

oregcsoka Creative Commons License 2003-09-07 20:38:59 28
Köszönöm mégegyszer a válaszaidat, és hogy egyáltalán foglalkoztál a problémámmal.Üdv.
A hozzászólás:
h e c t o r Creative Commons License 2003-09-07 20:28:21 26
Tu.keppen csak ott hibazhatsz, ha nem a megfelelo verzioszamu alaplaphoz toltod le a BIOS-t. Ha bizonytalan vagy, inkabb NE fogj hozza...
Nekem egyszerunek tunik, mert ez a szakmam :))
Amit ketlek, hogy a BIOS frissites megoldana az 1.1 rol a 2.0 -ra valo USB atterest (a honlapon erre semmi nem utal + ennel azert bonyolultabb a dolog). Inkabb vidd be a szervizbe s csinaltasd meg veluk.
Hi !
Előzmény:
oregcsoka Creative Commons License 2003-09-07 20:21:39 25
Köszi. Letöltöm, telepítem, konfigurálom, utána pedig elindítom? Megmondom őszintén, hogy félek tőle, mert nem tudok angolul, és ha elbaltázom, akkor se régi Bios, se új.Akkor aztán ott vagyok ahol a part szakad, és még tanácsot se tudok kérni Tőletek, döglött géppel.Meg ez esetben lehet hogy a garancia is ugrana./Abit SA7-re 2 év van/.Szóval túl nagy a kockázat.Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!