Keresés

Részletes keresés

oregcsoka Creative Commons License 2003-09-07 20:21:39 25
Köszi. Letöltöm, telepítem, konfigurálom, utána pedig elindítom? Megmondom őszintén, hogy félek tőle, mert nem tudok angolul, és ha elbaltázom, akkor se régi Bios, se új.Akkor aztán ott vagyok ahol a part szakad, és még tanácsot se tudok kérni Tőletek, döglött géppel.Meg ez esetben lehet hogy a garancia is ugrana./Abit SA7-re 2 év van/.Szóval túl nagy a kockázat.Üdv.
A hozzászólás:
h e c t o r Creative Commons License 2003-09-07 17:55:07 23
A BIOS frissitest Te is meg tudod csinalni:
Most jelent meg az ABIT FlashMenu programja. Ezt letoltod + a legujabb BIOS-t s Windows alol megcsinalja a frissitest !

http://www.abit-usa.com/products/mb/bios.php?categories=1&model=41

Nincs semmi extra benne, en is most frissitettem az enyemet !

Előzmény:
oregcsoka Creative Commons License 2003-09-07 16:48:35 21
Ez így nagyon jól hangzik!Csak a gépemen USB 1.0 van.Ezen is mükszik a 2.0-ás, csak lassabban? Ahol vettem a gépemet /tavaly novemberben, Abit SA7, Celeron 1.7, stb./ azt mondták, hogy a mostani Abit SA7-es alaplapok már tudják az USB 2.0-át, az enyém még nem. Meg hogy vigyem be a gépet, egy óra munkadíjért megcsinálják a BIOS frissítést, és akkor ez is tudja kezelni az USB 2.0-át./egyébként meg valami külön panelt kéne venni, meg bedugni/.Mi a véleményetek, igaz lehet ez a BIOS frissítéses dolog?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!