Keresés

Részletes keresés

oregcsoka Creative Commons License 2003-09-07 16:48:35 21
Ez így nagyon jól hangzik!Csak a gépemen USB 1.0 van.Ezen is mükszik a 2.0-ás, csak lassabban? Ahol vettem a gépemet /tavaly novemberben, Abit SA7, Celeron 1.7, stb./ azt mondták, hogy a mostani Abit SA7-es alaplapok már tudják az USB 2.0-át, az enyém még nem. Meg hogy vigyem be a gépet, egy óra munkadíjért megcsinálják a BIOS frissítést, és akkor ez is tudja kezelni az USB 2.0-át./egyébként meg valami külön panelt kéne venni, meg bedugni/.Mi a véleményetek, igaz lehet ez a BIOS frissítéses dolog?
A hozzászólás:
Samuraj Creative Commons License 2003-09-07 12:06:57 19
Annyira ne üssön meg 5 in 1 -es USB2 kártyaolvasói 5-6e-ért lehet venni, és a jövőre tekintettel jó befektetés: az 512-es kártyát 25 perc helyett kb 25 MÁSODPERC alatt olvassa nálam. Talán nem mindegy!
Előzmény:
oregcsoka Creative Commons License 2003-09-07 09:47:13 18
Hogy ilyenkor ne üssön meg a guta...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!