|
|
|
|
 |
Samuraj
2003-09-07 12:06:57
|
19
|
| Annyira ne üssön meg 5 in 1 -es USB2 kártyaolvasói 5-6e-ért lehet venni, és a jövőre tekintettel jó befektetés: az 512-es kártyát 25 perc helyett kb 25 MÁSODPERC alatt olvassa nálam. Talán nem mindegy! |
|
A hozzászólás:
 |
oregcsoka
2003-09-07 09:47:13
|
18
|
| Hogy ilyenkor ne üssön meg a guta... |
|
Előzmény:
 |
rgb99
2003-09-07 00:06:50
|
17
|
oregcsoka:
Sajnos késtél egy kicsit a kérdéseddel. Nemrég a MM.-ben leltár előtti kótya-vetye volt és mindent leáraztak amiből csak pár darab volt.
Így vettem egy CF.-es kártyaolvasót (USB-re) 1.990,- FT-ért.
:(
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|