Keresés

Részletes keresés

Samuraj Creative Commons License 2003-09-07 12:06:57 19
Annyira ne üssön meg 5 in 1 -es USB2 kártyaolvasói 5-6e-ért lehet venni, és a jövőre tekintettel jó befektetés: az 512-es kártyát 25 perc helyett kb 25 MÁSODPERC alatt olvassa nálam. Talán nem mindegy!
A hozzászólás:
oregcsoka Creative Commons License 2003-09-07 09:47:13 18
Hogy ilyenkor ne üssön meg a guta...
Előzmény:
rgb99 Creative Commons License 2003-09-07 00:06:50 17
oregcsoka:

Sajnos késtél egy kicsit a kérdéseddel. Nemrég a MM.-ben leltár előtti kótya-vetye volt és mindent leáraztak amiből csak pár darab volt.
Így vettem egy CF.-es kártyaolvasót (USB-re) 1.990,- FT-ért.
:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!