|
|
|
|
 |
oregcsoka
2003-09-07 09:47:13
|
18
|
| Hogy ilyenkor ne üssön meg a guta... |
|
A hozzászólás:
 |
rgb99
2003-09-07 00:06:50
|
17
|
oregcsoka:
Sajnos késtél egy kicsit a kérdéseddel. Nemrég a MM.-ben leltár előtti kótya-vetye volt és mindent leáraztak amiből csak pár darab volt.
Így vettem egy CF.-es kártyaolvasót (USB-re) 1.990,- FT-ért.
:(
|
|
Előzmény:
 |
oregcsoka
2003-09-05 23:18:18
|
9
|
| Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül, hogy Compact Flash kártyához létezik olyan hogy floppiadapter! /bele kell tenni a CF-et, aztán mehet be a floppimeghajtóba, nem kell külön kártyaolvasót venni, meg az USB lukat kersgélni, dugdosni/ Ha létezik, akkor hol tudnák ilyet venni? Köszi.Sziasztok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|