|
|
|
|
 |
oregcsoka
2003-09-06 23:30:16
|
16
|
| Neked is köszönöm szépen.Hála istennek itt annyi információt kapok Tőletek, hogy nem győzöm majd feldolgozni.De legalább van választási lehetőség.-Megnéztem a digifotóstalin készült képeket, marha jók, és nagyon gyors voltál, elismerésem. |
|
A hozzászólás:
 |
optikus
2003-09-06 23:20:22
|
15
|
| Nem azert mondom lehet venni olyan kis 7in1 kartyaolvasot ami fele akkora mint egy cigisdoboz, es ebben van egy rovidke usb kabel (meg egy hosszbito ha szukseges). Ez kb 7-8e ft. De van olyan verzio amiben valaszthatoan 32..256MB flash ram is van es cf kartya nelkul is hordozhatok az adatok (ez is mint egy cserelheto lemezes meghajto jelenik meg). |
|
Előzmény:
 |
oregcsoka
2003-09-06 21:58:35
|
14
|
| Ez a 3.5"-os beépíthető kártyaolvasó tényleg jó, tetszik.Körülnézek, hol olcsóbb... Köszönöm a tippet. Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|