Keresés

Részletes keresés

oregcsoka Creative Commons License 2003-09-06 23:30:16 16
Neked is köszönöm szépen.Hála istennek itt annyi információt kapok Tőletek, hogy nem győzöm majd feldolgozni.De legalább van választási lehetőség.-Megnéztem a digifotóstalin készült képeket, marha jók, és nagyon gyors voltál, elismerésem.
A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2003-09-06 23:20:22 15
Nem azert mondom lehet venni olyan kis 7in1 kartyaolvasot ami fele akkora mint egy cigisdoboz, es ebben van egy rovidke usb kabel (meg egy hosszbito ha szukseges). Ez kb 7-8e ft. De van olyan verzio amiben valaszthatoan 32..256MB flash ram is van es cf kartya nelkul is hordozhatok az adatok (ez is mint egy cserelheto lemezes meghajto jelenik meg).
Előzmény:
oregcsoka Creative Commons License 2003-09-06 21:58:35 14
Ez a 3.5"-os beépíthető kártyaolvasó tényleg jó, tetszik.Körülnézek, hol olcsóbb... Köszönöm a tippet. Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!