Keresés

Részletes keresés

oregcsoka Creative Commons License 2003-09-06 21:58:35 14
Ez a 3.5"-os beépíthető kártyaolvasó tényleg jó, tetszik.Körülnézek, hol olcsóbb... Köszönöm a tippet. Üdv.
A hozzászólás:
_Pompi_ Creative Commons License 2003-09-06 21:20:24 13
Vagy nemis.
Vegyél egy kisfloppy helyére szerelhező kártyaolvasót. Pl ilyet.
Előzmény:
oregcsoka Creative Commons License 2003-09-06 20:43:14 11
Köszönöm.Akkor veszek egy USB hosszabbítót, meg egy kulcstartó méretü olvasót, aztán kalap-kabát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!