|
|
|
|
 |
_Pompi_
2003-09-06 21:20:24
|
13
|
Vagy nemis.
Vegyél egy kisfloppy helyére szerelhező kártyaolvasót. Pl ilyet.
|
|
 |
_Pompi_
2003-09-06 21:17:40
|
12
|
Vezesd ki az előlapra az USB csatlakozót...
|
|
A hozzászólás:
 |
oregcsoka
2003-09-06 20:43:14
|
11
|
| Köszönöm.Akkor veszek egy USB hosszabbítót, meg egy kulcstartó méretü olvasót, aztán kalap-kabát. |
|
Előzmény:
 |
optikus
2003-09-06 00:37:07
|
10
|
| Eddig meg nem lattam olyat (szerintem nincs is) viszont sm es ms letezik. Persze rohadt lassu, meg menku draga (25eft), erdemes inkabb a lukat +keresni hatul... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|