|
|
|
|
 |
oregcsoka
2003-09-06 20:43:14
|
11
|
| Köszönöm.Akkor veszek egy USB hosszabbítót, meg egy kulcstartó méretü olvasót, aztán kalap-kabát. |
|
A hozzászólás:
 |
optikus
2003-09-06 00:37:07
|
10
|
| Eddig meg nem lattam olyat (szerintem nincs is) viszont sm es ms letezik. Persze rohadt lassu, meg menku draga (25eft), erdemes inkabb a lukat +keresni hatul... |
|
Előzmény:
 |
oregcsoka
2003-09-05 23:18:18
|
9
|
| Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül, hogy Compact Flash kártyához létezik olyan hogy floppiadapter! /bele kell tenni a CF-et, aztán mehet be a floppimeghajtóba, nem kell külön kártyaolvasót venni, meg az USB lukat kersgélni, dugdosni/ Ha létezik, akkor hol tudnák ilyet venni? Köszi.Sziasztok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|