|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Nibiru
2003-09-05 15:02:00
|
93
|
Semmiképen sem. AZ ilyen hybrid eszközök nem nyerők. Azon túl, hogy drágák, egyszercsak úgy járhatsz, hogy lesz egy leégett motorú rossz szűrőd egy jó fűtőbetéttel, vagy fordítva.
A különböző feladatokat külön egységekkel érdemes megoldani, az ilyen intergrált eszközöket pedig kerülni kell. Ettől persze még lehet jó is, ez csak az én véleményem. |
|
Előzmény:
 |
Fatboy Slim
2003-09-05 14:28:32
|
92
|
| Fűtős szűrőt ajánlasz te is? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|