Keresés

Részletes keresés

Nibiru Creative Commons License 2003-09-05 15:02:00 93
Semmiképen sem. AZ ilyen hybrid eszközök nem nyerők. Azon túl, hogy drágák, egyszercsak úgy járhatsz, hogy lesz egy leégett motorú rossz szűrőd egy jó fűtőbetéttel, vagy fordítva.
A különböző feladatokat külön egységekkel érdemes megoldani, az ilyen intergrált eszközöket pedig kerülni kell. Ettől persze még lehet jó is, ez csak az én véleményem.
A hozzászólás:
Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-05 14:28:32 92
Fűtős szűrőt ajánlasz te is?
Előzmény:
Nibiru Creative Commons License 2003-09-05 14:19:55 91
Fix fűtőt ne vegyél, az szopás! Akkor a szoba hőmérsékletének kell mindig állandónak lenni, és élősködők esetén nem tudsz hőmérsékletet emelni. Csak ha felnyomod a szobatermosztátot, ami nem kifejezettan gazdaságos...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!