Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-05 14:28:32 92
Fűtős szűrőt ajánlasz te is?
A hozzászólás:
Nibiru Creative Commons License 2003-09-05 14:19:55 91
Fix fűtőt ne vegyél, az szopás! Akkor a szoba hőmérsékletének kell mindig állandónak lenni, és élősködők esetén nem tudsz hőmérsékletet emelni. Csak ha felnyomod a szobatermosztátot, ami nem kifejezettan gazdaságos...
Előzmény:
Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-04 09:36:46 85
A szűrőt tegnap úgy-ahogy kitisztítottam.
egész jól pörget.
viszont, tél előtt célszerű lenne beüzemelni egy fűtőt. ha van vkinek ilyen, én megvenném.

köszönettel,

Fatboy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!