|
|
|
|
 |
Fatboy Slim
2003-09-05 14:28:32
|
92
|
| Fűtős szűrőt ajánlasz te is? |
|
A hozzászólás:
 |
Nibiru
2003-09-05 14:19:55
|
91
|
| Fix fűtőt ne vegyél, az szopás! Akkor a szoba hőmérsékletének kell mindig állandónak lenni, és élősködők esetén nem tudsz hőmérsékletet emelni. Csak ha felnyomod a szobatermosztátot, ami nem kifejezettan gazdaságos... |
|
Előzmény:
 |
Fatboy Slim
2003-09-04 09:36:46
|
85
|
A szűrőt tegnap úgy-ahogy kitisztítottam.
egész jól pörget.
viszont, tél előtt célszerű lenne beüzemelni egy fűtőt. ha van vkinek ilyen, én megvenném.
köszönettel,
Fatboy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|