|
|
|
|
 |
JamMasterJ
2003-09-05 12:56:53
|
89
|
Csá tesó,
A fix fütöt Székesfehérváron vettem egy halasboltban (Pilinszky tér 7., a Skála mögött), az Aqua-El-t pedig egész pontosan 2.450 Ft-ért rendeltem Brokermantól (télleg: a honlap megszünt vagy más helyre költözött?). Telefonszámot took mondani, ha kell.
Hja, és mindez tavaly decemberben volt.
Jam |
|
A hozzászólás:
 |
Fatboy Slim
2003-09-05 10:23:35
|
88
|
Yo brotha!
hun veszel te cuccokat ennyiért?
|
|
Előzmény:
 |
JamMasterJ
2003-09-05 10:07:59
|
86
|
Fütö téma: miért nem veszel egy újat? Höszabályzós Aqua-EL-t már vehecc 2500 Ft környékén, és kapsz hozzá 1 év garanciát is..nem hiszem, hogy ez akkora tétel lenne...
Jam |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|