|
|
|
|
 |
Fatboy Slim
2003-09-05 10:23:35
|
88
|
Yo brotha!
hun veszel te cuccokat ennyiért?
|
|
 |
JamMasterJ
2003-09-05 10:13:59
|
87
|
| A kisakváriumomhoz a fix teljesítményü fütöt pedig 1300 Ft-ert vettem...es stabilan 24 fokon tartja a vizet. |
|
A hozzászólás:
 |
JamMasterJ
2003-09-05 10:07:59
|
86
|
Fütö téma: miért nem veszel egy újat? Höszabályzós Aqua-EL-t már vehecc 2500 Ft környékén, és kapsz hozzá 1 év garanciát is..nem hiszem, hogy ez akkora tétel lenne...
Jam |
|
Előzmény:
 |
Fatboy Slim
2003-09-04 09:36:46
|
85
|
A szűrőt tegnap úgy-ahogy kitisztítottam.
egész jól pörget.
viszont, tél előtt célszerű lenne beüzemelni egy fűtőt. ha van vkinek ilyen, én megvenném.
köszönettel,
Fatboy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|