Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-05 10:23:35 88
Yo brotha!

hun veszel te cuccokat ennyiért?

JamMasterJ Creative Commons License 2003-09-05 10:13:59 87
A kisakváriumomhoz a fix teljesítményü fütöt pedig 1300 Ft-ert vettem...es stabilan 24 fokon tartja a vizet.
A hozzászólás:
JamMasterJ Creative Commons License 2003-09-05 10:07:59 86
Fütö téma: miért nem veszel egy újat? Höszabályzós Aqua-EL-t már vehecc 2500 Ft környékén, és kapsz hozzá 1 év garanciát is..nem hiszem, hogy ez akkora tétel lenne...

Jam

Előzmény:
Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-04 09:36:46 85
A szűrőt tegnap úgy-ahogy kitisztítottam.
egész jól pörget.
viszont, tél előtt célszerű lenne beüzemelni egy fűtőt. ha van vkinek ilyen, én megvenném.

köszönettel,

Fatboy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!