|
|
|
|
 |
Nibiru
2003-09-05 14:19:55
|
91
|
| Fix fűtőt ne vegyél, az szopás! Akkor a szoba hőmérsékletének kell mindig állandónak lenni, és élősködők esetén nem tudsz hőmérsékletet emelni. Csak ha felnyomod a szobatermosztátot, ami nem kifejezettan gazdaságos... |
|
 |
JamMasterJ
2003-09-05 10:07:59
|
86
|
Fütö téma: miért nem veszel egy újat? Höszabályzós Aqua-EL-t már vehecc 2500 Ft környékén, és kapsz hozzá 1 év garanciát is..nem hiszem, hogy ez akkora tétel lenne...
Jam |
|
A hozzászólás:
 |
Fatboy Slim
2003-09-04 09:36:46
|
85
|
A szűrőt tegnap úgy-ahogy kitisztítottam.
egész jól pörget.
viszont, tél előtt célszerű lenne beüzemelni egy fűtőt. ha van vkinek ilyen, én megvenném.
köszönettel,
Fatboy |
|
Előzmény:
 |
Fatboy Slim
2003-09-03 10:17:49
|
84
|
Sziasztok,
nagysikerű apróhírdetésemre való tekintettel, megismétlem azt, sőt, továbbmegyek:
vennék vízforgató-szűrőt 65 literes aksihoz.
és ha van vkinek eladó vagy cserélendő xifója, coryja, guppyja, gurámija, nem oszló növénye, az kaphat tőlem nemcsak búvárt, hanem pénzt is.
üdv
Fatboy
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|