Keresés

Részletes keresés

Nibiru Creative Commons License 2003-09-05 14:19:55 91
Fix fűtőt ne vegyél, az szopás! Akkor a szoba hőmérsékletének kell mindig állandónak lenni, és élősködők esetén nem tudsz hőmérsékletet emelni. Csak ha felnyomod a szobatermosztátot, ami nem kifejezettan gazdaságos...
JamMasterJ Creative Commons License 2003-09-05 10:07:59 86
Fütö téma: miért nem veszel egy újat? Höszabályzós Aqua-EL-t már vehecc 2500 Ft környékén, és kapsz hozzá 1 év garanciát is..nem hiszem, hogy ez akkora tétel lenne...

Jam

A hozzászólás:
Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-04 09:36:46 85
A szűrőt tegnap úgy-ahogy kitisztítottam.
egész jól pörget.
viszont, tél előtt célszerű lenne beüzemelni egy fűtőt. ha van vkinek ilyen, én megvenném.

köszönettel,

Fatboy

Előzmény:
Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-03 10:17:49 84
Sziasztok,

nagysikerű apróhírdetésemre való tekintettel, megismétlem azt, sőt, továbbmegyek:
vennék vízforgató-szűrőt 65 literes aksihoz.
és ha van vkinek eladó vagy cserélendő xifója, coryja, guppyja, gurámija, nem oszló növénye, az kaphat tőlem nemcsak búvárt, hanem pénzt is.

üdv

Fatboy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!