Keresés

Részletes keresés

Fáradt Vándor Creative Commons License 2003-12-15 13:45:15 314
Én novemberben még 1000-et fizettem...
A hozzászólás:
M61 021 Creative Commons License 2003-09-03 18:36:23 309
Néhány hónapja történt:
Megemelték a parkolási díjakat a kerületben is.
A parkolási hozzájárulásokat is 1000-ről 1500-ra!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!