Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-04 09:36:46 85
A szűrőt tegnap úgy-ahogy kitisztítottam.
egész jól pörget.
viszont, tél előtt célszerű lenne beüzemelni egy fűtőt. ha van vkinek ilyen, én megvenném.

köszönettel,

Fatboy

A hozzászólás:
Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-03 10:17:49 84
Sziasztok,

nagysikerű apróhírdetésemre való tekintettel, megismétlem azt, sőt, továbbmegyek:
vennék vízforgató-szűrőt 65 literes aksihoz.
és ha van vkinek eladó vagy cserélendő xifója, coryja, guppyja, gurámija, nem oszló növénye, az kaphat tőlem nemcsak búvárt, hanem pénzt is.

üdv

Fatboy

Előzmény:
Fatboy Slim Creative Commons License 2003-08-22 11:32:48 83
sziasztok lányok-fiúk,

vennék hosszúfarkú xifóm mellé egy párt (azért számoltam be a hosszú farokról, mert valszeg ti többet tudtok mondani a neméről).
ezenkívül, jelképes áron eladó vagy halakra vagy növényre cserélendő egy búvár levegőztető).

köszi

üdv

Fatboy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!