|
|
|
|
 |
Fatboy Slim
2003-09-04 09:36:46
|
85
|
A szűrőt tegnap úgy-ahogy kitisztítottam.
egész jól pörget.
viszont, tél előtt célszerű lenne beüzemelni egy fűtőt. ha van vkinek ilyen, én megvenném.
köszönettel,
Fatboy |
|
A hozzászólás:
 |
Fatboy Slim
2003-09-03 10:17:49
|
84
|
Sziasztok,
nagysikerű apróhírdetésemre való tekintettel, megismétlem azt, sőt, továbbmegyek:
vennék vízforgató-szűrőt 65 literes aksihoz.
és ha van vkinek eladó vagy cserélendő xifója, coryja, guppyja, gurámija, nem oszló növénye, az kaphat tőlem nemcsak búvárt, hanem pénzt is.
üdv
Fatboy
|
|
Előzmény:
 |
Fatboy Slim
2003-08-22 11:32:48
|
83
|
sziasztok lányok-fiúk,
vennék hosszúfarkú xifóm mellé egy párt (azért számoltam be a hosszú farokról, mert valszeg ti többet tudtok mondani a neméről).
ezenkívül, jelképes áron eladó vagy halakra vagy növényre cserélendő egy búvár levegőztető).
köszi
üdv
Fatboy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|