Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
maestro Creative Commons License 2003-09-01 21:46:03 218
Majdnem jól, csak nem eltolni érdemes az állványt, hanem elforgatni (persze közben a gép a helyén marad). És az előre hajtott gép valószínűleg lejjebb is kerül egyúttal, amit az állvány kihúzásával kompenzálni kell.
Előzmény:
Bagor1 Creative Commons License 2003-09-01 08:59:27 216
Köszönöm, utánanézek. Ezt a dupla képet Magic Arm nélkül is meg lehet csinálni, nem?

Megcsinálom az összes képet. Majd lehajtom az állványt, hogy a gép lefelé, a földre nézzem. Az elkészült kép alján ott lesz az állvány. Ha ekkor hátrébbviszem x centit az egészet, akkor le tudom venni az állvány "alatti" helyet, majd a képekből összeillesztek. Jól gondolom?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!