Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-09-01 08:08:01 220
viszont a palacsinta anne shirley modra remek ellenszere a torokfajasnak:::))))
nagyon remelem, hogy mar elmult es nem betegszel meg, gyors gyogyulast!!!!
es mindnekinek irom: a palacsinta igenis klassz es lehet is enni-teflonban, sovanytejjel, makszemnyi vagy semmi cukorral:)
A hozzászólás:
anne shirley Creative Commons License 2003-08-31 21:26:59 216
joestetet
en meg a tovatunt nyolc kilohoz gratulalok:)
a stanglit mi is szeretjuk; tele van a melyhuto veluk
a finom feher bort is kedvelem, de a legeslegjobban a forralt bort szeretem, mikozben nagy pelyhekben hull a ho es jon a Mikulas
ugyesen ettel este, gondolom, megnyugtato, hogy ilyen eros az onkontrollod
nekem most eppen halvanyan faj a torkom, de majd elmulik
nemsokara palacsintazunk, hurra
jo pihit
szio
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-08-31 07:44:43 211
gratula nadraghoz!!!! nagyon klassz eredmeny!!nekem bar szebben allnak a ruhaim es a centi is hizeleg van ket szenyo nyariruham amiben meg mindig ugy nezik ki mint szegeny megboldogult barba-mama ha meg emlekeztek rajuk:)
este megvolt a vendegseg, nagyon felelossegteljesen de a tervtol elteroen ettem: ugyanis salata az volt , de ettem hozza egy kozepes szelet pitet(ez egy zoldseges toltelekkel toltott omlos teszta alul-felul kaja) es miutan ittunk 2 pohar finom feherbort ettol iszonyuan ehes lettem es ettem meg vagy 3 kis szezammagos stanglit.(ergo, nem veletlen, hoyg nem szabad nekem innom, mert egybol kajas leszek)
hat ez van..semmi suti, vagy kajaelrakaskor ravetem magam a maradekra erzes...ma fogok mar mozogni is, es probalom nem feladni:)
jo tollasozast-itt akkora viharok vannak, min. medicinlabda kene a jatekhoz:)
szia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!