|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-09-11 10:54:23
|
30
|
Igen, várjuk a többi leírást!
Nem tudjuk eleget mondani Neked KM, hogy mennyire hálásak vagyunk azért a rengeteg infoért és személyre szabott tanácsért, amit Tőled kapunk. Ez rengeteg idődet veheti igénybe. |
|
 |
Zsuzsó
2003-08-31 20:15:02
|
29
|
Sziasztok!
Igen én kíváncsian várom a folytatást...
Elolvastam az általad említett lakberendezős topicot is, nagyon tetszik!
Zsuzsó |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-08-31 15:02:48
|
28
|
| él még a topic ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|