|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-08-28 22:14:36
|
24
|
szia!
Köszi szépen, kimentem az udvarra, dél felé fordultam kicsit felemeltem a fejem és pont ott volt szemben.:-)
Érdekes elég komoly méretű vöröses udvara van. |
|
A hozzászólás:
 |
tangerine
2003-08-28 09:59:28
|
23
|
| A Holdat ne keresd, asszem most kb. pont újhold van. Kb. 2 hete voltak együtt. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-08-28 09:07:53
|
22
|
Köszi szépen. TEgnap nem tudtam meglesni, de akkor ma!
Még az udvarra is lementünk, de sajna mg a Hold sem látszott. (valszeg ééppen akarták a háztetők) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|