Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-08-28 22:14:36 24
szia!

Köszi szépen, kimentem az udvarra, dél felé fordultam kicsit felemeltem a fejem és pont ott volt szemben.:-)

Érdekes elég komoly méretű vöröses udvara van.

A hozzászólás:
tangerine Creative Commons License 2003-08-28 09:59:28 23
A Holdat ne keresd, asszem most kb. pont újhold van. Kb. 2 hete voltak együtt.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-08-28 09:07:53 22
Köszi szépen. TEgnap nem tudtam meglesni, de akkor ma!
Még az udvarra is lementünk, de sajna mg a Hold sem látszott. (valszeg ééppen akarták a háztetők)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!