Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
yuma Creative Commons License 2003-08-26 06:48:04 3
DE például a kaszáspók elég könnyen elszórja a lábait...Aztán vígan él tovább kevesebbel.
Előzmény:
csupaszabo Creative Commons License 2003-08-26 06:28:16 2
Gondoltam már arra is, hogy a ragadozó mivoltából adódik, hogy több lába van. De ragadozó a szitakötő is, és neki is csak 6 van, tehát nem ezért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!