Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csupaszabo Creative Commons License 2003-08-26 06:17:38 1
Ez is igaz, de nem minden pók sző hálót, é azoknak is 8 lábuk van. Miért? És miért nem 10 vagy 12?
Előzmény:
Brentwood Hotel Creative Commons License 2003-08-25 08:42:48 0
A póknak sok láb kell, hogy fix-szen álljon a hálóján - ami ugye ingatag...
Bocs.
IStván
www.brentwoodhotel.ini.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!