Keresés

Részletes keresés

Brucka Creative Commons License 2003-08-25 16:56:27 37
köszi a tippeket..utána fogokjárni >8)
remélhetőleg ebben a "fantasztikus" könytárban találok tőlük vmit..és akkor el tudom dönteni hogy iesmire gondoltam-e, mert igazából nem tudnám megfogalmazni mi is fogott meg Asimovban >8)
A hozzászólás:
ashen Creative Commons License 2003-08-25 09:27:46 36
Na oké, de miben is hasonlítson Asimovra? :-))) Amit mindenképp ajánlok Neked és mindenkinek, az Harrison Fawcett és Anthony Sheenard által felépített Mysterious Universe világa. Kezdheted a Katedrális legendájával, vagy a Katedrális harcosaival, már nemtom melyik az első rész. :-) Garantálom, hogy ha elolvasod, akkor utána mindenhol az ehhez a világhoz kapcsolódó regényeket és novellákat fogod keresni. :-) Esetleg nekiugorhatsz még a "Best of Brett Shaw" című Harrison Fawcett novelláskötetnek is, melyben fergeteges írásokat olvashatsz ebből a világból az egyik legmeghatározóbb egyéniség (Brett Shaw) szájából, aki a császári testőrgárda ezredese vagy mi is. Garantált mind a röhögés, mind a lenyűgözöttség az író felé, aki félelmetes és nagyszerű gondolatmenetekre képes. Ezt főleg a Katedrális regényekben fogod észrevenni, ahol az időutazás miatt kell, hogy gondolkodjon az ember... :-)
Előzmény:
Brucka Creative Commons License 2003-08-24 19:19:02 35
az oké,tudok róla..de a 90%át olvastam..csak vmi hozzá hasonló íróra lennék kiváncsi..mert a könyvtárban már nincs több Asimov könyv >8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!