|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
maestro
2003-08-25 03:34:09
|
210
|
Még valami: a szellemkép lehet attól is, hogy csak a 'b' korrekciós tényező volt kipipálval az optimalizálásnál, és így nem lettek tökéletesen kiegyengetve a képek...
Kedvcsinálónak egy
panorámafelvétel a Hangyás-völgy széléről (Börzsöny). Kézből készült (nesze neked, nodális pont! :-), és persze PanoTools-szal. Kontroll pontokat csak a horizonton használtam, 3-4 darabot képenként. Az eget csak a fa csúcsánál tudtam hozzákapcsolni két képhez, még jó, hogy nem voltak felhők... |
|
Előzmény:
 |
lotht
2003-08-22 23:31:54
|
207
|
Hát én ma kipróbáltam a PanoramaTools-t a PTGui-val. Nem vagyok elragadtatva, biztos, hogy valamit rosszul csináltam.
A control pontok kijelölése után azt mondta: very good, azonban az eredmény katasztrófális lett. Hullámos, szellemképes, ismétlődések fordulnak elő a képen.
Gyakorlok még, biztassatok, ha nem megy, befizetek a PF3-ra... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|