Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-08-24 21:08:23 56
bennem nem keltett morbid nyomott hangulatot :)

nem biztos, hogy jobb, a drága szűrő azért drága mert nagyon pontosan van 'beállítva', hogy hol vág.

Előzmény:
Simigeri Creative Commons License 2003-08-24 20:32:03 55
Na, örülök hogy végre feltámadt hamvaiból a topic.
Annak, aki 35mm-es infrás filmre dolgozik, minden tiszteletem, és le a kalappal. Én ki se próbálnám, úgy sem menne.

Ami a képeimet illeti:
A vöröses szin direkt maradt benne, mert a képeknek morbid, nyomasztó hatást akartam adni. Sikerült?
Ami a lencsét illeti: Hoya R72. Volt vagy 12e Ft, a 900nm-es meg ha jól tudom valami 70 vagy 90e Ft. Biztos jobb, de hogy ennyivel?
Az meg gáz, hogy a gépemben van beépitett IR szűrő, tehát elég halovány minőségben lehet vele képeket késziteni.
Hogy melyik digitálisban nincs, azt nem tudom, de létezik az tuti. IR-el foglalkozó oldalakon tuti találni lehet róla infót.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!