Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-08-22 10:57:51 392
Szia Poche,

Egyrészt azért kérdeztem, mert fel akartam hozni a topikot:)

Másrészt mert az egyik újság hirdetési közt találkoztam olyan "tenyésztői" hirdetésekkel, melyek öt-hat fajtáról szóltak:((

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-08-22 10:19:12 390
Szia!

Szerintem lehetne azt is komolyan csinálni, ha valaki milliárdos és nem dolgozik! Az álltalam látott példák azt jelzik, hogy nem igazán lehet! Esetleg kettőt még el tudok képzelni, de szerintem ha valakinek van arra pénze és helye, hogy két fajtával foglalkozzon, akkor inkább egy fajtát "fejleszt föl" vele...
Miért kérded?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!