Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fehérpárduc Creative Commons License 2003-08-22 09:15:37 51
R72 szűrőt én az Optiform-nál vettem. Hogy szedem le a szűrőt? Hát 2-3 menetre csavarom csak rá lazán, gond nélkül le lehet venni anélkül, hogy bemozdulna...
Előzmény:
dacia-2 Creative Commons License 2003-08-21 23:59:19 50
fehérpárduc: és hol lehet ilyen R72 szűrőt beszerezni ?

Az állvánnyal kapcsolatban: jó ötlet, de hogyan szeded le a szűrőt anélkül, hogy bemozduljon a gép ? mondjuk cokinnal lehet nem akkora gond, de nekem csak menetes lehetőségem van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!