Keresés

Részletes keresés

anne shirley Creative Commons License 2003-08-22 14:46:20 98
szia
meselj errol a tulevo csoportrol. segitett neked? kaptal hasznos tanacsokat?
en is cigarettaztam, de mar nem vagy csak ritkan, de nem tolti ki a gondolataimat
miota eszel kenyszeresen? rajottel mar, hogy mit potolsz vele? sportolsz?
egyszoval halljuk a torteneted:)
Törölt nick Creative Commons License 2003-08-22 14:15:34 97
bocs, hogy szajmenesem van:)
addig sm tomok bele kajat:)
tehat nehyan okossag amire itten rajottunk.
1. etkezest nem szabad kihagyni, en naponta otszor eszem keveset, finomat, zsirszegenyet
2. minden etkezeshez legyen vmi feherjje..turo, sajt, joghurt, csirkehus(!!:)a. shirley..latod?)
delben egy jo adag fottkrumpli, vag ybarnarizs , vagy eg ykis barnakenyer, vagy durumteszta..ezektol nemlesz hullamvasut a vercukrod es nem fogod delutan az edesseget kivanni.
3. en most eszerint kajalaok..es eleg hamar sikerult megszoknom..no meg ahhoz kepest hogy regen volt hogy fizikailag szenvedtem a csokiert..most meg egy ideje tiszta vagyok:)
4.mindne ehseg elott vegig kell gondolni ki is akar enni..a lelkunk, abuszkesegunk, a "gyerek" odabent, az a kiskolyok, aki a serlemeit akaraj igy orvosolni...vagy tenyleg baromi ehesek vagyunk mert vacsiido van es johet a salata sonkaval:)
5. picit tudatosabban kell kajalni, az ilyen zavarban nem szenvedok ezt nem ertenek..nekik automatikusan jo a szerveteztuk..nekunk viszont meg kell tanulni helyesen enni
+ nemreg rajottem miert kotodom a vajkremes tortakhoz..mikor kicsi voltam es volt papirgyujtes a suliban a legjobb osztaly mindig kapott tortat..alt. en nagyon sok papirt gyujtottem, nekem ket szelet jart volna, de egyet sem mertem megenni, mert mar elotte korusban csufolt az osztaly, hogy huuu el tudjak kepzelni, hogy nekem a fel torta sem lenne eleg..igy aztan bogve elajandekoztam a reszemet, hogy ne bantsanak, de persze akkor is..aztan hazafele az abc-ben vettem a zsebpenzembol par szelet kokuszos vajkeremes lekvarcsikos szeletet..emlekeztek ra??? manapsag mar alig lehet ilyet kapni:) es otthon banatfalas:)
no...hat ilyen elmenyeim vannak:)
szevasztok..most man tenyleg ti jottok::))
Törölt nick Creative Commons License 2003-08-22 13:49:10 95
szia fresco
udv a clubban es eloszor is gratula amsik ket szenvedelybetegseg lekuzdesehez!! a dohanyzassal en is kuszkodtem egy darabig de sikerult..es elmondhatom..a mertektelen zabalasrol leszokni sokkal de sokkal nehezebb. ha visszaolvasol lathatod, en csak mostansag kezdek gyogyulgatni es ebbe hatalmas segitseg az, hogy megynitottam itt ezt a topicot, nem vagyok egyedul, olyanok hallgatnak meg akik tudjak milyen ez a betegseg...es nem csak a szokasos "ne geyel annyit" tanaccsal szolgalnak.
szeretnem ha leirnad miota vannak ilyen kajalasi kilengeseid(en mar 3-4 evesen is nagy eloszeretettel toltam be sutikeszitesnel a fel labos tejszinhabokat..ugyhogy elmondhatom jo regota ebben eldegelek:)
te miket mikor es miert szoktal tulenni? nekem a "kedvencem" a peksuti+vaj+majonez trio valamint mindnefele edesseg, kremek, habok (kiveve borotva:) pudingok...persze foleg estefele...es az okok...szomorusag, egyedullet, gondok VAGy nagy oromok, nagy bulik (bar neha tarsasagban csipegetni merek es akkor otthon egyedul adok a hutonek (kb tasmania ordog..ha emlekszel ra...ugye meg ahutot is lenyeli a zabalas vegen.
no...en szep lassan rajottem, az erzelmemim ingadozasat kezelem edesseggel amitol meg labilisabb leszek hangulatilag..tehat ordogi kor...
most egy ideje nem cukordoppingolom magam..vannak helyette jo praktikaim.
varom az irasodat, kerdezz batran, hidd el egyutt megoldjuk egymas es a magunk bajat is:)
szia
+elso lepesnek az is jo, ha falasi rohamok kivanatos csemegeit megprobalod picit egeszsegesebb alkatreszekkel helyettesiteni..en tegnap eleg treul voltam..es delutan nekialltam halat sutni..nem am a gyorsan elerheto csokikak..es az eredmeny: megettem egy dunanyi halat de egy dekat sem hiztam, es aludni is tudtam:)
no...irjal:)
A hozzászólás:
Fresco Creative Commons License 2003-08-22 08:37:24 94
Sziasztok, egy túlevő krapek vagyok. Finom kis addikciós háttérrel. Mára szüneteltetek minden egyéb (pia és cigi) problémát már hosszú évek óta, de a kaja a legnehezebb (nekem és most).
Jártam egy ideig a "Túlevő" csoportba. Figyelemmel szeretném kísérni ezt a topikot és főleg magamat ebben a tárgyban. Mert itt is az első az önismeret, a valósággal való szembesülés. Minden más csak ezután jöhet. Ha mindez vidáman is megy az még jobb, a humor segíthet szembesülni és ELFOGADNI a helyzetet!

Szebb jövő!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!