|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
LAJKA
2003-08-21 11:55:55
|
36
|
| Legyél határozott. Mondd meg, hogy veszélyes, ha ilyesmit kap, tényleg az: az ilyen csontokat nem emésztik meg, és megakadhatnak a belekben. Megkapja a megfelelő kaját a rendes gazdáitól, mástól tilos, az orvos is megtiltotta. Inkább bántódjon meg, mint hogy bajt okozzon. |
|
Előzmény:
 |
patuha
2003-08-20 16:28:14
|
34
|
Az alap probléma elég érdekes. Nekem nyugdíjas szomszédaim vannak, az állataim miatt egyik sem vergődött idáig. Az egyik jóindulatból etetgeti a kutyákat. Sajnos a legelső alkalom után kellett volna beavatkozni, mostmár késő lenne. Lényeg az, hogy általában észre sem vesszük, ha "etetés" van, de időnként átkerül frissen levágott kacsafej, negyed csirke, állkapocs stb. Ezeket a finnyás dögök nem eszik meg. Múltkor a bácsi a kutyára öntötte a kaját. Sajnos nem láttam a történést, mert igazából akkor lenne hatásos a "lebaszás" amikor történik a dolog.
No lényeg az, hogy finoman a tudtára akarom hozni, hogy az ilyen típusú etetést nem kérjük, de megbántani sem akarom a bácsit, mert alapvetően rendesek. Hogyan csinálnátok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|