|
|
|
|
 |
Zsuzsó
2003-08-21 14:37:45
|
21
|
Szia Miklós!
Igen én vagyok, és természetesen bármikor szívesen látunk!
Zsuzsó |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-08-21 07:22:24
|
20
|
Zsuzsó-tól :
dunántúli megyeszékhely, szép és "belakott" környéken, 30 éve épült ház, amire azt mondták, hogy megsüllyedt ? Te vagy az, akinek megigértem, ha arra járok, benézek ???
Koós Miklós építész |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsó
2003-08-17 15:30:40
|
13
|
Sziasztok!
Miklós: részemről folytathatod, még ennyire összeszedve nem láttam sehol.
(nem tudom mennyire emlékszel, úgy döntöttünk, megtartjuk a 35 éves családi házunkat és jövőre felújítjuk.) Egyébként nekem legjobban per pillanat a festett fronttal készült konyhák tetszenek, de ez egy év alatt nagyon sokat változhat. Ugye nálunk döntő, hogy két kisgyerek is van:-) Szőval, ha van időd folytasd, engem biztos érdekel...
Minden jót: Zsuzsó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|