Keresés

Részletes keresés

Zsuzsó Creative Commons License 2003-08-21 14:37:45 21
Szia Miklós!

Igen én vagyok, és természetesen bármikor szívesen látunk!

Zsuzsó

A hozzászólás:
KM Creative Commons License 2003-08-21 07:22:24 20
Zsuzsó-tól :

dunántúli megyeszékhely, szép és "belakott" környéken, 30 éve épült ház, amire azt mondták, hogy megsüllyedt ? Te vagy az, akinek megigértem, ha arra járok, benézek ???

Koós Miklós építész

Előzmény:
Zsuzsó Creative Commons License 2003-08-17 15:30:40 13
Sziasztok!

Miklós: részemről folytathatod, még ennyire összeszedve nem láttam sehol.
(nem tudom mennyire emlékszel, úgy döntöttünk, megtartjuk a 35 éves családi házunkat és jövőre felújítjuk.) Egyébként nekem legjobban per pillanat a festett fronttal készült konyhák tetszenek, de ez egy év alatt nagyon sokat változhat. Ugye nálunk döntő, hogy két kisgyerek is van:-) Szőval, ha van időd folytasd, engem biztos érdekel...

Minden jót: Zsuzsó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!