Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fehérpárduc Creative Commons License 2003-08-19 11:00:45 46
Hali,

Nekem csak az nem tetszik benne, hogy ezeket a kepeket piros fatyol boritja, ettol a reszletek osszeolvadnak, elvesznek. Szerintem kis utomunkaval szebbe lehetne oket varazsolni...
A fekete-feher IR nem rossz...

Udv

FP

Előzmény:
Simigeri Creative Commons License 2003-08-11 12:50:23 44
Tartom még mindig a véleményt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!