Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-08-18 22:37:46 9
De mi van, ha a sok többi multimániás ember nem ér rá fenntartani, mert éppen máshol hódol a multimániájának???
A hozzászólás:
rali Creative Commons License 2003-08-18 22:35:12 8
Nem feltétlenül süllyed - fönn kell tartani.
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2003-08-18 22:27:01 7
Nem iratom... max elsűllyed.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!