|
|
|
|
 |
Mago
2003-08-18 16:40:29
|
3
|
Köszi!
Az elektromágnes szk?
Az mi? A mágnes elektromágnes vagymi?
|
|
A hozzászólás:
 |
noidea
2003-08-18 15:27:11
|
2
|
SZVSZ ne vegyél szalagfékest, nagyon rossz tekerni.
A mágnesfékes annál jobban fékez, minél gyorsabban tekered. A szalagos (a súrlódás miatt) kis sebességen ragad be a lagerősebben, nagyon kényelmetlen tekerni. A mágneses eleve a karakterisztikája miatt sokkal jobban esik az izomnak, jobban hasonlít a valódi terhelésre is. |
|
Előzmény:
 |
Mago
2003-08-18 13:30:58
|
-
|
Mennyivel, miben jobb egy mágnesfékes egy szalagfékes szobakerékpárnál?
Kopik a szalag s ha igen mennyire? Milyen időközönként kell cserélni és cirka mennyibe kerül? Szóval megéri a mágnesfékes felár?
Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|