|
|
|
|
 |
Mago
2003-08-18 14:38:50
|
1
|
| Egyéb? |
|
A hozzászólás:
 |
Ficium
2003-08-18 13:34:40
|
0
|
| A lényeg: a mágnesféknek NULLA zaja van, így kényelmesebb tévénézés közben nyomatni. |
|
Előzmény:
 |
Mago
2003-08-18 13:30:58
|
-
|
Mennyivel, miben jobb egy mágnesfékes egy szalagfékes szobakerékpárnál?
Kopik a szalag s ha igen mennyire? Milyen időközönként kell cserélni és cirka mennyibe kerül? Szóval megéri a mágnesfékes felár?
Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|