Keresés

Részletes keresés

noidea Creative Commons License 2003-08-18 15:27:11 2
SZVSZ ne vegyél szalagfékest, nagyon rossz tekerni.

A mágnesfékes annál jobban fékez, minél gyorsabban tekered. A szalagos (a súrlódás miatt) kis sebességen ragad be a lagerősebben, nagyon kényelmetlen tekerni. A mágneses eleve a karakterisztikája miatt sokkal jobban esik az izomnak, jobban hasonlít a valódi terhelésre is.

Ficium Creative Commons License 2003-08-18 13:34:40 0
A lényeg: a mágnesféknek NULLA zaja van, így kényelmesebb tévénézés közben nyomatni.
A hozzászólás:
Mago Creative Commons License 2003-08-18 13:30:58 -
Mennyivel, miben jobb egy mágnesfékes egy szalagfékes szobakerékpárnál?
Kopik a szalag s ha igen mennyire? Milyen időközönként kell cserélni és cirka mennyibe kerül? Szóval megéri a mágnesfékes felár?
Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!