|
|
|
|
 |
Rianna
2003-08-17 18:37:58
|
5
|
| Sorry..:)) nem is tudom miért esett rá a választásom...:)))) |
|
A hozzászólás:
 |
doktormacko
2003-08-16 23:59:32
|
4
|
| azt hiszem, hogy acím választás nem volt túl szerencsés |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2003-08-16 22:03:34
|
2
|
Hát nem tudom mit nem értesz...
A széles érdeklődési körrel rendelkező emberkéknek nyitottam a topicot.. mert miért ne? :))
Szeretem az olyan embereket, akiknek van valamilyen jó értelemben vett mániájuk.
Ennyi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|