Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2003-08-17 18:37:58 5
Sorry..:)) nem is tudom miért esett rá a választásom...:))))
A hozzászólás:
doktormacko Creative Commons License 2003-08-16 23:59:32 4
azt hiszem, hogy acím választás nem volt túl szerencsés
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2003-08-16 22:03:34 2
Hát nem tudom mit nem értesz...
A széles érdeklődési körrel rendelkező emberkéknek nyitottam a topicot.. mert miért ne? :))
Szeretem az olyan embereket, akiknek van valamilyen jó értelemben vett mániájuk.
Ennyi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!