|
|
|
|
 |
doktormacko
2003-08-16 23:59:32
|
4
|
| azt hiszem, hogy acím választás nem volt túl szerencsés |
|
 |
pint
2003-08-16 22:26:11
|
3
|
na ez szuper, csak nem ártott volna leírni :)
még most is ellentmondásos: az utolsó mondatodban már elhagytad a sokféle hobbit. most akkor hány kell?
nekem csak egy van, a topikrombolás |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2003-08-16 22:03:34
|
2
|
Hát nem tudom mit nem értesz...
A széles érdeklődési körrel rendelkező emberkéknek nyitottam a topicot.. mert miért ne? :))
Szeretem az olyan embereket, akiknek van valamilyen jó értelemben vett mániájuk.
Ennyi. |
|
Előzmény:
 |
pint
2003-08-15 22:22:21
|
1
|
| aki érti miről van itt szó, kérem magyarázza el nekem |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|