Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-08-16 21:42:10 233
Köszi a jókívánságokat!

A kőműves eljött, megnézte, nagyon szimpatikus volt, vagy egy órát beszélgettünk a helyszínen, most ott tart a dolog, hogy augusztus végére lesz árazatlan költségvetés (vagy valami hasonló), és utána fog árat mondani. Személy szerint nem lenne ellenemre, ha ő csinálná, mivel ajánlották, és a találkozáskor is szimpatikus volt, most már csak az ártól függ...

Úgy tervezem egyébként, hogy 4-5 jelölttel jutok el az árajánlatig, és valamikor szeptember-október tájékán döntöm el, hogy ki kezd márciusban építeni.

Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-08-15 15:18:46 232
Akkor eddig mázlid van! kopp-kopp-kopp

Csak így tovább!

A múltkori kőműves bejött?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!