Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2003-08-16 22:03:34 2
Hát nem tudom mit nem értesz...
A széles érdeklődési körrel rendelkező emberkéknek nyitottam a topicot.. mert miért ne? :))
Szeretem az olyan embereket, akiknek van valamilyen jó értelemben vett mániájuk.
Ennyi.
A hozzászólás:
pint Creative Commons License 2003-08-15 22:22:21 1
aki érti miről van itt szó, kérem magyarázza el nekem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!