Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bagor1 Creative Commons License 2003-08-14 14:42:44 205
A 199-ben említett Manfrottót tegnap megvettem, jelentem nagyon tuti! A 141-es fej valami SL, és ahogy néztem még "L" fordítót sem kell vennem, mert az oldalirányú döntésnél 100 fokig skálázva van, ergo be tudom dönteni pont függőlegesbe. Ráteszek 2 helyre kis vízmértéket, és kész is.

Az oldalirányú forgatás nem racsnis, de 15 fokonként be van jelölve, azt hiszem ez elég lesz. Kösz E-10! Már csak a rendelt halszemem érkezhetne meg végre...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-08-08 11:01:13 199
Most lattam a soos-nal egy hasznalt manfrotto 190d allvanyt, es hozza egy 141-es cseretalpas fejet (26eft egyutt). Szerintem ez tokeletes lesz neked, vizszintesen el lehet forditani a fejet, skala is van rajta. Ha meg tovabb akarsz lepni akkor a manfrotto tartozekokat hasznalhatod hozza (amibol rengeteg van meg direkte panorama cuccok is). A hamaval osszevetve eg es fold a kulonbseg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!