Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jaky Creative Commons License 2003-08-14 11:54:20 202
Szerintem rossz a szoftver beállítása, a kamera típusa ill. az obi beálítasa rossz.
Előzmény:
nICK Creative Commons License 2003-08-14 11:44:02 201
Sziasztok!
Mi a véleményetek, miért nem sikerült ez a panoráma:(Canon g3 nagylátószög)

http://kep.tar.hu/generaliz/index.phtml?aid=27586628

-Szoftver,
-nem függőleges állvány,
-nem nodális pont,
-kézből fotózás

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!