Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bandóc Creative Commons License 2003-08-13 16:00:51 10
Igazad van Vikiviki,de nem mindenkinek van rá idelye ebben a rohanó világban kertészkedni!...márpedig,ha szép kertet akarsz....sok-sok munka.
Előzmény:
vikiviki Creative Commons License 2003-08-08 13:39:52 8
lehet. de szamomra sokkal szimpatikusabb mondjuk hogy autonom hazam legyen es en kerteszkedjek a kertben, minthogy meg azert is kelljen minden honapban fizetnem,hogy egy bizonyos helyen lakom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!