|
|
|
|
 |
fules74
2003-08-12 09:23:06
|
9
|
| Küldtem |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-08-11 18:47:51
|
8
|
füles!
Nekem is légyszi.
Köszi
Piglet |
|
Előzmény:
 |
fules74
2003-08-11 10:25:07
|
3
|
Sziasztok!
Én is tudok egy jó asztalost, nekünk ő csinálja most a bútort. Igaz, fehérvári, de gyakran dolgoznak Bp-n is. Fehérváron van bemutatóterme, de fényképes referenciája is nagyon sok. Szerintem olcsóbb, mint a pesti asztalosok. Ha érdekel, e-mailban elküldöm a telefonszámát, faxon, méret alapján lehet tőle árat kérni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|