Keresés

Részletes keresés

fules74 Creative Commons License 2003-08-12 09:23:06 9
Küldtem
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-08-11 18:47:51 8
füles!

Nekem is légyszi.
Köszi

Piglet

Előzmény:
fules74 Creative Commons License 2003-08-11 10:25:07 3
Sziasztok!

Én is tudok egy jó asztalost, nekünk ő csinálja most a bútort. Igaz, fehérvári, de gyakran dolgoznak Bp-n is. Fehérváron van bemutatóterme, de fényképes referenciája is nagyon sok. Szerintem olcsóbb, mint a pesti asztalosok. Ha érdekel, e-mailban elküldöm a telefonszámát, faxon, méret alapján lehet tőle árat kérni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!