|
|
|
|
 |
fules74
2003-08-11 14:49:47
|
7
|
Küldtem mailt.
Szerintem a mai elvárások nagy részét tudja, de ha beszélsz vele, majd tájékoztat : ) |
|
A hozzászólás:
 |
adi123
2003-08-11 14:15:42
|
6
|
Sziasztok!
fules74, megkaphatnám én is az asztalosotok elérhetőségét? Előre is nagyon köszönöm.
A konyhabútorba a különböző kütyüket (fiók, kihúzható/kifordítható polcok, stb) is be tudja szerezni az asztalos, vagy azokat utólag nekünk kell majd?
a. |
|
Előzmény:
 |
fules74
2003-08-11 10:25:07
|
3
|
Sziasztok!
Én is tudok egy jó asztalost, nekünk ő csinálja most a bútort. Igaz, fehérvári, de gyakran dolgoznak Bp-n is. Fehérváron van bemutatóterme, de fényképes referenciája is nagyon sok. Szerintem olcsóbb, mint a pesti asztalosok. Ha érdekel, e-mailban elküldöm a telefonszámát, faxon, méret alapján lehet tőle árat kérni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|