Keresés

Részletes keresés

fules74 Creative Commons License 2003-08-11 14:49:47 7
Küldtem mailt.

Szerintem a mai elvárások nagy részét tudja, de ha beszélsz vele, majd tájékoztat : )

A hozzászólás:
adi123 Creative Commons License 2003-08-11 14:15:42 6
Sziasztok!

fules74, megkaphatnám én is az asztalosotok elérhetőségét? Előre is nagyon köszönöm.
A konyhabútorba a különböző kütyüket (fiók, kihúzható/kifordítható polcok, stb) is be tudja szerezni az asztalos, vagy azokat utólag nekünk kell majd?

a.

Előzmény:
fules74 Creative Commons License 2003-08-11 10:25:07 3
Sziasztok!

Én is tudok egy jó asztalost, nekünk ő csinálja most a bútort. Igaz, fehérvári, de gyakran dolgoznak Bp-n is. Fehérváron van bemutatóterme, de fényképes referenciája is nagyon sok. Szerintem olcsóbb, mint a pesti asztalosok. Ha érdekel, e-mailban elküldöm a telefonszámát, faxon, méret alapján lehet tőle árat kérni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!