Keresés

Részletes keresés

fules74 Creative Commons License 2003-08-11 12:17:30 5
küldtem mailt
A hozzászólás:
compot Creative Commons License 2003-08-11 10:51:13 4
Ha megtennéd, megköszönném! :)
Előzmény:
fules74 Creative Commons License 2003-08-11 10:25:07 3
Sziasztok!

Én is tudok egy jó asztalost, nekünk ő csinálja most a bútort. Igaz, fehérvári, de gyakran dolgoznak Bp-n is. Fehérváron van bemutatóterme, de fényképes referenciája is nagyon sok. Szerintem olcsóbb, mint a pesti asztalosok. Ha érdekel, e-mailban elküldöm a telefonszámát, faxon, méret alapján lehet tőle árat kérni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!