|
|
|
|
 |
Ghanima
2003-08-13 17:57:37
|
94
|
Nnnna, végre sikerült megírnom, el is küldtem. Félre:
Rákukkantottam a honlapodra is, de valami oknál fogva a főlap után már nem tudtam a következő oldalakon lefelé gördíteni a választék megnézésére. Lehet, hogy béna vagyok? :-o
Vissza: hajrá, ablak! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-08-10 14:25:35
|
89
|
Ghanima-nak :
persze, ne kimélj :-) |
|
Előzmény:
 |
Ghanima
2003-08-08 11:00:11
|
88
|
Kedves KM!
Szabadna neked küldenem egy hooooosszabb emilt, szerintem bonyolult ablakgondommal kapcsolatban? :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|