Keresés

Részletes keresés

Ghanima Creative Commons License 2003-08-13 17:57:37 94
Nnnna, végre sikerült megírnom, el is küldtem. Félre:
Rákukkantottam a honlapodra is, de valami oknál fogva a főlap után már nem tudtam a következő oldalakon lefelé gördíteni a választék megnézésére. Lehet, hogy béna vagyok? :-o
Vissza: hajrá, ablak! :-)
A hozzászólás:
KM Creative Commons License 2003-08-10 14:25:35 89
Ghanima-nak :

persze, ne kimélj :-)

Előzmény:
Ghanima Creative Commons License 2003-08-08 11:00:11 88
Kedves KM!
Szabadna neked küldenem egy hooooosszabb emilt, szerintem bonyolult ablakgondommal kapcsolatban? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!