Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pitman Creative Commons License 2003-08-08 07:39:48 198
Szerintem az a Hama állvány megfelelő lesz, én is ilyet használok, némi ügyeskedéssel és kis barkácsolással minden megoldható. Egyébként olyan állványt olcsón úgysem fogsz kapni ami panorámázáshoz pontosan beállítható, valószínűleg venned kell (vagy csinálnod) egy panorámafejet. Én például csináltam magamnak.
Előzmény:
Spury Creative Commons License 2003-08-07 18:01:31 197
Na én még csak nagyon gyatrán próbálkozom... van egy canon G3-asom nem tudom mennyire jo nem jo a dologhoz mivel csak utobb kezdett érdekelni a dolog (a www.egeronline.com képei voltak hatással rám) Szval vettem egy hama állványt ami most asszem gyorsan eladok :) de mit vegyek 10-20e Ftért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!