|
|
|
|
 |
Nibiru
2003-08-08 16:00:52
|
77
|
Eltűnt amit írtam. :(((
Szóval csak azért bátorítottalak erre, mert már többször előfordult, hogy valakik teknősnek, tűzhalnak és egyéb állatnak vitték eledelül a kezdő akvaristáknál keletkező szaporulatot.
|
|
A hozzászólás:
 |
nhw
2003-08-07 11:44:07
|
76
|
| Nem akartam telerakni a fórumot apróhirdetéssel... Főleg hogy ajándékba kérek vmit, de hát ha nincs ajándékba akkor meg fizetek érte. |
|
Előzmény:
 |
Nibiru
2003-08-06 12:04:01
|
75
|
| Ezt szerintem az akvárium rovatba is beírhatod. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|